ArcelorMittal bedzie obecny na World Metro & Light Rail Congress & Expo 2018

17.04.2018
Bilbao, 18-19 kwietna.

Wystawa i konferencje

 

Sroda, 18 kwietnia 2018 – SPOTKANIE ORGANIZACYJNE I PANELE DYSKUSYJNE

- 09:00. Víctor Ruiz (prezydent MAFEX, CMO  ArcelorMittal Szyna i specjalne profile).

            Mowa powitalna

- 11:20. David Morís (Szef Produktu, Szyna Transportowa, ArcelorMittal).

            W jaki sposób administracja, operatorzy i grupy interesów w sektorze kolejowym mogą nadążyć za trendami w zakresie potrzeb  transportu miejskiego??

Czwartek, 19 kwietnia 2018 – SPOTKANIE ORGANIZACYJNE I PANELE DYSKUSYJNE

- 14:45. David Álvarez (Inżynier ds. Badań, ArcelorMittal I+D).

            W jaki sposób grupy interesów w sektorze kolejowym mogą przetestować swoje obecne i przyszłe szyny, aby zmaksymalizować ich cykl życia?

- 14:53. Juan José Gainza (Szef  Produktu, Szyna  Rowkowa i Wąskotorowa, ArcelorMittal)

            Jak transport miejski dostosowuje się do gwałtownych zmian w sektorze metra i tramwajów.

Jeśli planujesz odwiedzić nas lub chcesz umówić się na spotkanie, skontaktuj się z nami, aby ustalić termin. Mamy nadzieję, że nas odwiedzisz. 

Na temat  World Metro & Light Rail Congress & Expo 2018 (Bilbao, 18-19 kwietnia). 

Równolegle z główną konferencją strategiczną organizujemy także wystawę, na której można zaprezentować swoje rozwiązania społeczności kolejowej. Pokaz odbywa się co roku  i biorą w nim udział setki najważniejszych specjalistów z branży kolejowej.

 The World Metro & Light Rail Congress & Expo powstał, aby zgromadzić globalną społeczność miejskich kolei, aby dzielić się najlepszymi praktykami i stawić czoła wyzwaniom przemysłowym i przyszłym innowacjom.

14 lat później wydarzenie to ma  dużą przestrzeń wystawową, z 2 głównymi konferencjami i 2 salami seminaryjnymi, które obsługują cały łańcuch wartości sektora kolejowego.

Przeniesienie World Metro & Light Rail Congress & Expo do Bilbao, jednego z najważniejszych centrów kolejowych w Hiszpanii, zbiega się z ostatnimi krytycznymi inwestycjami hiszpańskich i regionalnych rządów w infrastrukturę kolejową. Kongres stanowi doskonałą okazję do pokazania dynamicznego miejskiego rynku kolejowego w Hiszpanii. W rzeczywistości zaprezentowane zostaną najnowsze, odważne i ekscytujące nowe projekty miejskich kolei w Hiszpanii, oferujące nowe inspirujące spostrzeżenia podczas debatowania nad pomysłami i strategiami z liderami miejskiego transportu kolejowego i lekkiego przemysłu kolejowego z całej Europy i zagranicy..