Jest już dostępny nowy dokument zawierający specyfikacje techniczne szyn dźwigowych!

12.04.2022

Firma ArcelorMittal Rails & Special Sections udostępniła nową edycję „SPECYFIKACJI TECHNICZNYCH DOSTAW SZYN DŹWIGOWYCH ARCELORMITTAL B&D (RODANGE) I POLSKA (KRÓLEWSKA)”. Ta wersja (wydanie kwietniowe, ref. CRTS01.6) obejmuje kompletną specyfikację w zakresie produkcji i dostaw szyn dźwigowych w zakładach Rodange i Królewska.

Dokument dostarcza klientom kompletnych informacji na temat szyn dźwigowych, począwszy od gatunków stali i tolerancji po cechy takie jak oznakowanie, certyfikaty czy gwarancja, i uwzględnia nowy gatunek R340 oraz nowe profile A75S, S41A i MRS140.

 

 

ArcelorMittal Rails & Special Sections ściśle współpracuje ze swoimi klientami w zakresie opracowywania szyn specjalnych oraz nowych produktów zgodnie z ich potrzebami. Elastyczność to kolejny kluczowy czynnik wpływający na polepszenie obsługi klienta: możemy dostarczać szyny o standardowej długości od 6 do 36 metrów oraz inne długości dostępne na zamówienie, jak również oferujemy wiele możliwości wykończenia (cięcie, cięcie specjalistyczne, wiercenie, obróbka skrawaniem, gięcie, piaskowanie i malowanie itd.). Szyny dźwigowe są produkowane z różnych gatunków stali o odmiennych specyfikacjach, zgodnie z wymaganiami klienta.