Typy szyn

Dostawa szyn o nadzwyczajnej jakości


ArcelorMittal, to lider w produkcji szyn kolejowych z siedzibami w Gijón (Hiszpania), Rodange (Luksemburg), Dąbrowa Górnicza i Chorzów (Polska) i Steelton (USA), łączący długie doświadczenia z wysokim poziomem technologicznym.


Szyny  kolejowego


El carril de tren y accesorios de vía fabricados por Arcelormittal son suministrados mundialmente para vías de alta velocidad, vías de transporte pesado, sistema de transporte urbano, etc... Disponemos de todas las norma: Europea (Ej. carril UIC 60 y carril UIC 54), Americana, Australiana, Rusa, ...


Szyny tramwajowe


System tramwajowy, szybko rozwijający się na świecie w ciągu ostatnich lat, oferuje rozwiązania komunikacyjne i innowacje, zarówno na obszarach miejskich, jak i podmiejskich, ze względu na dostępność i bliskość użytkownika, elastyczność, niższe oddziaływanie na środowisko i niskie koszty budowy w porównaniu z innymi alternatywami.


Szyny pośrednie i wąskotorowe


Szyny pośrednie i wąskotorowe  do zastosowań w górniczych zakładach wydobywczych jak również  do specjalistycznych lekkich rozwiązaniach transportowych. Na żądanie dostępne są długości szyn od 6 do 18 metrów.


Pręty katodowe 


ArcelorMittal Europa. Wyroby długie - szyny i kształtowniki specjalne stanowi część wiodącej na świecie firmy przemysłu stalowego i  wiodącą firmę współpracującą ściśle z hutami aluminium oraz dysponuje ofertą produktową przekraczającej 60 różnych przekrojów o ultra niskiej (URL) lub niskiej (LR) oporności. 


Desvíos y cruzamientos


Con la fabricación de perfiles para zorazón de agujas de hasta 90 metros de carriles especiales asimétricos, ArcelorMittal se ha incorporado al mundo de los fabricantes mundiales de carril para desvíos.