Przywództwo

ArcelorMittal w swojej branży szynowej i kształtowników specjalnych łączy doświadczenie z ciągłym i dynamicznym udoskonalaniem wszystkich instalacji i procesów.


Przywództwo

Szyny


Szyna to specjalistyczny produkt stalowy, ze względu na jego konstrukcję techniczną oraz  proces wytwarzania. Szyny muszą spełnić, w najlepszy możliwy sposób zwiększone wymagania w zakresie wielkich obciążeń, dużych prędkości, dużego natężenia ruchu, komfortu linii pasażerskich, a przede wszystkim wymagań dotyczących bezpieczeństwa ruchu kolejowego.


Aktualnie, jedynie niewielka grupa  producentów szyn  łączy doświadczenie ze stałym i dynamicznym doskonaleniem ich instalacji i procesów. To co wyróżnia tą szczególną grupę producentów to ich  wysokie poziomy technologiczne, które umożliwiają im dostarczanie doskonałych jakościowo szyn mogących spełnić aktualne i przyszłe potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.


Kształtowniki specjalne


ArcelorMittal Europa. Wyroby długie - szyny i kształtowniki specjalne, ale także produkuje i dostarcza dla naszych klientów między innymi dla portów, firm budowlanych i wydobywczych kompletne zestawy dla  akcesoriów kolejowych , ostrogi przeciwślizgowe gąsienic oraz pręty katodowe, które reprezentują zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Liderazgo en la fabricación de rieles