Producent szyn

Dostarczamy szyny o doskonałej jakości, zdolne do zaspokajania obecnych i przyszłych potrzeb najbardziej wymagających użytkowników.

Dostawa szyn o nadzwyczajnej jakości

 

ArcelorMittal, to lider w produkcji szyn kolejowych z siedzibami w Gijón (Hiszpania), Rodange (Luksemburg), Dąbrowa Górnicza i Chorzów (Polska) i Steelton (USA), łączący długie doświadczenia z wysokim poziomem technologicznym.

ArcelorMittal produkuje szynę UIC 54  stosowaną do obciążeń o niskim natężeniu ruchu i szynę UIC 60  dla średniego i ciężkiego ruchu, a także wiele innych typów szyn.


Szyny tramwajowe 


System tramwajowy, szybko rozwijający się na świecie w ciągu ostatnich lat, oferuje rozwiązania komunikacyjne i innowacje, zarówno na obszarach miejskich, jak i podmiejskich, ze względu na dostępność i bliskość użytkownika, elastyczność, niższe oddziaływanie na środowisko i niskie koszty budowy w porównaniu z innymi alternatywami.

» Więcej informacji: Szyny tramwajowe


Szyny taboru kolejowego


Szyny i osprzęt torowy produkowane przez Arcelormittal są dostarczane na całym świecie i eksportowane na świecie dla torowisk kolei szybkich, torowisk transportu ciężkiego oraz  systemów transportu miejskiego itp...

» Więcej informacji: Szyny taboru kolejowego


Pręty katodowe 


ArcelorMittal Europa. Wyroby długie - szyny i kształtowniki specjalne stanowi część wiodącej na świecie firmy przemysłu stalowego i  wiodącą firmę współpracującą ściśle z hutami aluminium oraz dysponuje ofertą produktową przekraczającej 60 różnych przekrojów o ultra niskiej (URL) lub niskiej (LR) oporności. 

» Więcej informacji: Pręty katodowe


Szyn dźwigowe 


ArcelorMittal Europa. Wyroby długie - szyny i kształtowniki specjalne.  Jako wiodąca firma w dostarczaniu szyn dźwigowych na całym świecie dla projektów portowych i przemysłu, gama oferowana klientom obejmuje ponad 30 różnych przekrojów. 

» Więcej informacji: Szyny dźwigowe


Szyny pośrednie i wąskotorowe 


Szyny pośrednie i wąskotorowe  do zastosowań w górniczych zakładach wydobywczych jak również  do specjalistycznych lekkich rozwiązaniach transportowych. Na żądanie dostępne są długości szyn od 6 do 18 metrów.

» Więcej informacji: Szyny pośrednie i wąskotorowe

Akcesoria szynowe 


ArcelorMittal Europa. Wyroby długie - szyny i kształtowniki specjalne  jest liderem akcesoriów szynowych z szeroką ofertą produktów od podkładek żebrowych, podkładek do szyn, łubków oraz kątowniki prowadzące dla linii metra.

» Więcej informacji: Akcesoria szynowe


Ostrogi przeciwślizgowe gąsienic


Od wielu lat, ArcelorMittal Europe. Wyroby długie - szyny i kształtowniki specjalne  jest  głównym graczem w branży wyposażenia budowlanego poprzez dostarczanie szerokiego zakresu profilów systemów zabezpieczenia ogniw gąsienic z ostrogą przeciwpoślizgową pojedynczą, podwójną i potrójną

» Więcej informacji: Ostrogi przeciwślizgowe gąsienic